מציג את כל 2 התוצאותירדן

בכמה מקומות ביקרתם עד היום בחו”ל? האם ירדן היא אחד מהם?

השכנה האטרקטיבית והמסתורית, נחשבת ליעד פלאי במיוחד למטיילים, שבמסגרתו יש הרבה מקום לשטח ואקסטרים, אתרים מדהימים וחיבור היסטורי רב למקורות ולתקופת המקרא, עבורם לנו כישראליים יש זיקה רבה.

מה כולל הטיול מבחינה לוגיסטית?

טיול ג’יפים לירדן נמשך לרוב יומיים שלושה ובאזור פטרה המיוחדת. הטיול כולל ארוחות באופן מלא, הדרכה ישראלית מקצועית, ליווי של מדריך ושוטר ירדני ולינה בבתי מלון תיירותיים ברמה גבוהה. זאת להבדיל מחברות טיולי שטח רבות אחרות המציעות ביקור בפטרה האורך שעות ספורות בלבד, או כזה הכולל לינה במאהלי אירוח בלב השטח הירדני. אליכם מתלווה רכב ציוד הכולל ערכת חילוץ לג’יפ במידת הצורך וערכת עזרה ראשונה שנמצא אתכם מנקודת ההתחלה ועד הסיום.

לנשום את השטח, לספוג את התרבות

הטיול נפתח עם העלייה לג’יפ במעבר הערבה וקבלת מכשיר קשר שדרכו תשמעו את סיפורי הדרך המסקרנים על המקומות בהם אתם נוהגים כרגע. על פניכם יחלקו המדבר הגדול, ואדי רם, ארץ הקשתות (ראס אל נקב), פטרה – העיר הנבטית הקדומה, השוק בואדי מוסא ועוד. בין לבין יתקיימו עצירות דרך בתצפיות נוף הציוריות, גיחות קצרות ברגל ואף אפשרות לרכיבה קצרה על סוסים. הנסיעה האתגרית מאפשרת להאיץ את הקצב ולתמרן את הג’יפ בין מעברי כורכר, דרכי עפר ומעברי מים ספורטיביים שישאירו אתכם כל העת ערניים ונהנים, כאשר העין לא מצליחה לשבוע ממראות הטבע המרשימים! על כביש הערבה הירדני תפגשו גם את ים המלח מצידה השני של המפה, את סלע אשת לוט הירדני ואילו המעוניינים במסע שורשי אל קברי צדיקים, יבקרו בקבר אהרון הכהן ובשלל יעדים מרתקים בנוסף.

מחפשים יעד קרוב אטרקטיבי ומיוחד מאד לבלות בו מספר ימים? מקום עם היסטוריה, עם אווירה ועם נופים קצת שונים, מאלה שאנחנו מכירים? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, לרבות ירדן השכנה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.


שולח את הטופס

נא להמתין ולא לצאת מהדף

לקבלת עדכונים על הטיולים