מציג תוצאה אחתקפריסין

כולנו מכירים את קפריסין כמדינה אשר מבוססת תיירות – בתיי מלון, מרינות ,קזינו וחופים משגעים

הישראלים אוהבים את קפריסין בעיקר כי היא קרובה לישראל, הטיסה קצרה ונוחה כי המחירים זולים, מלונות הנופש מתאימים לילדים ולמעשה, לכל המשפחה, האוכל הטוב טברנות נהדרות, וכמובן, קפריסין מביאה איתה המון יתרונות, כאשר בשנתיים האחרונות בזכות אלמנטים נוספים הופך האי למוקד משיכה לישראלים רבים שמגיעים יותר מאשר פעם בשנה והיא מפתיעה כל פעם מחדש.

קפריסין היא לא עוד רק בטן גב, אלכוהול בבריכה וסופלאקי עם יוגורט, יש בה הרבה יותר מזה –מקומות מרהיבים אפשר לבצע טיולי ג’יפים בקפריסין בעיקר מגלים את הרי הטרודוס שם ניתן למצוא נוף טבעי ומרשים, מפליי מים, סכרים , מסלולי הליכה רגליים יקבים מדהימים (דרך היין המפורסמת) -טבע יוצא דופן,וזאת במרחק נגיעה מישראל.

טיול ג’יפים בקפריסין יכול להיות מגוון מאוד ולאחר שמסיימים את החלק האקסטרימי אפשר להגיע לאתריי הנופש לנוח ,לצאת עם הילדים לפארקיי המים ,להנות מטברנות ומוסיקה יוונית טובה וכך לשלב למעשה את החלק השני של קפריסין, זה שכולם מכירים, עם הבריכות, הים והאוכל הטוב. אם מסתכלים לרגע מבינים שקפריסין היא המקום האידיאלי לטיולים לכל המשפחה והיא עדיפה על מקומות שמנסים להתחרות בה..

בקיצור אוהבים טבע? נופים מקסימים? וגם אותנטיות האופייניות למספר מקומות בודדים על הגלובוס?

חברת “JEEP TOUR”, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בארץ ובעולם בשיתוף עם חברת “AMAZING- CYPRUS” – אשר מתמחה בקפריסין מציעות לך טיולים יחודיים שרק השילוב המיוחד הזה יכול להציע


שולח את הטופס

נא להמתין ולא לצאת מהדף

לקבלת עדכונים על הטיולים