מציג את כל 6 התוצאותגיאורגיה

אם אתם שוקלים לצאת בקרוב למדינה האותנטית בעלת הפולקלור המיוחד, ייתכן ואתם שוקלים לעשות זאת כמו רבים, באמצעות הג’יפ. טיול ג’יפים לגיאורגיה מאפשר למתיירים – זוגות, משפחות וקבוצות המסיירים במחוזות המדינה להגיע אל מקומות ואתרי טבע פראיים שלא היה ניתן להגיע אליהם ברגל או ברכב ולספוג בשל כך את חוויית השטח המופלאה והאקסטרימית. זו שלא הייתם מקבלים בטיול שגרתי המסתכם במזוודה, מלון והשכרת רכב. חברות רבות מציעות טיול ג’יפים לגרוזיה והבחירה מרובה. אז במי כדאי לבחור ועל מי לסמוך?

חברה שמכירה את המדינה כמו את גלגל הג’יפ

נדמה שמבחינה תיירותית לכל המחפשים טיול ג’יפים גיאורגיה זכתה בכל: שלגים, ימים, מדבריות, תרבות חמה ומלבבת, אוכל מצוין, שווקים נפלאים, ערים מפותחות וכפרים נידחים. המגוון רב ומלהיב, מה שדורש בחירה בחברת טיולים סופר מקצועית שחיה ונושמת את השטח הגיאורגי הפועם ויודעת להרכיב טיול ג’יפים בגאורגיה שיכול להיות אידיאלי לכל העדפה: לאן לנווט בכל רגע נתון בלב השטח כדי להגיע לכפר או המסעדה, היכן מומלץ לתייר בכל עונה וכיצד יורכב טיול של מספר ימים הכולל הכול מהכול.

לוגיסטיקה מלאה והמון ניסיון

נוסף על היכרות עם המדינה הנפלאה במסגרת כל טיול גיפים גאורגיה דורשת רישיונות מתאימים מאת החברה המארגנת כמו ביטוח לג’יפים, תיאום מראש מול גורמי התיירות במלונות ושמורות הטבע וכן רכב ליווי הכולל ציוד חילוץ מלא, לרבות ערכת עזרה ראשונה וערכה לתיקון פנצ’רים. ללא לוגיסטיקה המצטרפת באופן קבוע ומפורש מטעם החברה עבור כל טיול ג’יפים לגרוזיה, כדאי להימנע מהזמנה דרך חברה זו. כמו כן, מומלץ לבחור בגורם בעל ותק וניסיון רבים, רזומה עשיר ושירות אישי מצוין.

שוקלים אפשרות של טיול ג’יפים לגיאורגיה? מחפשים יעד אותנטי ומיוחד לבלות בו כמה ימים, במסגרת טיול שטח אקסטרימי עם החברים הכי טובים או אולי עם בני המשפחה? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.


שולח את הטופס

נא להמתין ולא לצאת מהדף

לקבלת עדכונים על הטיולים