מציג את כל 3 התוצאותמונטנגרו

פירוק סרביה לפני מספר שנים הביא לנו מדינה עצמאית חדשה בשם מונטנגרו. אם בעבר ישראלים בכלל לא חשבו על להגיע לאזור הזה, כיום מונטנגרו היא יעד מועדף להמוני תיירים שמחפשים חופשה מרהיבה שכוללת גם אקסטרים מצד אחד, וגם מנוחה מנגד.טיול ג’יפים במונטנגרו מתרחש בדרך כלל באזור ההרים השחורים וארץ האגמים, והאורך האידיאלי שלו הוא כשבוע.

הפירוש של מונטנגרו בסרבית זה “הר שחור” ואפשר להבין במהרה שבמדינה יש לא מעט הרים מרהיבים ששווים מבט מקרוב. מונטנגרו נושקת גם לים התיכון וגם לים האדריאטי ויש בה מפרצים עוצרי נשימה של האלפים הדינרים. הם מתרוממים מעל המים וישנו שילוב מרהיב בין הרים גבוהים במיוחד לבין אזורים מישורים על קו החוף. כך מספקת מונטנגרו חוויה שלמה ומקיפה לתיירים שלה.

לאורך מונטנגרו אפשר למצוא נופים יוצאי דופן ועל הדרך, יש לא מעט כפרים מקומיים ועתיקים ששומרים על המסורת הישנה של המדינה. בכפרים אפשר למצוא אנשים פשוטים וסיפורים בני מאות ואלפי שנים וכמובן שווקים קטנים ומקומיים בהם אפשר למצוא פריטים שלא ניתן להשיג למצוא בשום מקום אחר.

קולינריה ואקסטרים

מבחינת קולינריה, מונטנגרו היא מאוד יוצאת דופן, שכן בכל הכפרים הקטנים הללו אפשר ליהנות מאוכל אותנטי שמוכן על ידי מכשירים פשוטים. אלו טעמים שעברו מן העולם המודרני ואפשר למצוא אותם רק במקומות ספציפיים לאורך הדרך. במונטנגרו יש לא מעט שמורות טבע ואגמים בהם אפשר לבצע סנפלינג.

חשוב מאוד למצוא מדריך בעל ידע וניסיון, שיידע לקחת את המטיילים לאגם סקאדר ולאי המסתורי במפרץ קוטור. אפשר לשלב רפטינג וסנפלינג ולעשות פעילויות שונות של אקסטרים שיקפיצו את הטיול מדרגה אחת מעלה. בגלל שמונטנגרו כל כך מגוונת, הטיול מתאים לכל המשפחה וכל אחד יכול למצוא את הנישה שלו וליהנות מאד מהחוויה כולה.

מחפשים יעד קצת אחר לבלות בו את החופשה הבאה שלכם? חברת ג’פ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים, לרבות מונטנגרו, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים של החברה, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.

 


שולח את הטופס

נא להמתין ולא לצאת מהדף

לקבלת עדכונים על הטיולים