מציג את כל 2 התוצאותטיול שטח מאורגן בקירגיסטן

זמן החופשה שלכם הגיע! אז במקום שוב לטייל מהמלון לאטרקציה ובחזרה, להשתעמם בבית הקפה המנומנם ולהעביר את הזמן בין מסעדה מערבית לקניון מותגים – אתם מוזמנים לצאת להרפתקה שונה ומסקרנת בדרכי הנוודים המסתוריות של קירגיזסטן, רק אתם והג’יפ.

היעד החדש שכולם מדברים עליו

זו כבר השנה השנייה ברציפות בה הישראלים מדברים בהתלהבות על יעד חדש ומרגש, זול וכמעט פראי לחלוטין שכובש את כל חובבי הטיולים – קירגיזסטן טיול אינסופי בחבל ההרים והנופים הפראיים. תרבות הנוודים שהשתמרה במשך מאות רבות על דרך המשי המפורסמת, היא רק קצה הקרחון של מה שעיניכם יפגשו דרך הג’יפ. המסע עובר בין הרי טיין-שאן המרהיבים בין מורדות ועליות, תנאי דרך משתנים, מעברי מים, נופים יפהפיים ותצפיות נוף, כל הדרך עד לאגם הנעלם ביום האחרון למסע.

ישראלים המחפשים טיולים מאורגנים לקירגיסטאן בוודאי ישמחו להכיר את האופציה לטיול במדינה המיוחדת בג’יפ – אפשרות שבמסגרתה ניתן להגיע אל מחוזות מיוחדים, לכבוש הרבה יותר יעדים בזמן קצר ולבצע זאת תוך פעילות שטח מהנה שתאפשר לכם לא רק ליהנות מהנקודות השונות בהן תבקרו, אלא גם מהדרך עצמה.

מהלך הטיול

אם ברצונכם לפגוש מקרוב את קירגיזסטן טיול ג’יפים הוא הדרך המושלמת! כבר ביומו הראשון של המסע, תפגיש חברת טיולי השטח ביניכם ובין הג’יפ שלכם למהלך המסע. כל רכב יקבל מכשיר קשר ובאמצעותו תשמעו סיפורי מקום מיוחדים מאת מדריך הטיולים המוסמך שמלווה אתכם כל העת בג’יפ משלו. הטיול כולל הגעה מגוון יעדים המשקפים את התרבות הקירגיזית המפוארת, מסעדות אתניות ואתרים תיירותיים משגעים, מקומות טבעיים מיוחדים ותנאי נסיעה מגוונים, כאשר הגלגלים לא מפסיקים להניע אתכם אל מקומות חדשים ומסעירים.

מחפשים יעד קצר אחר לבלות בו את החופשה שלכם? אותנטיות, נופים מרהיבים וגם קצת אקסטרים הם בדיוק מה שאתם רוצים לשלב בחופשה הקרובה? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.


חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!