מציג את כל 4 התוצאותיוון

כולנו מכירים את יוון כמדינה שכוללת בעיקר קלאבים ומלונות של הכול כלול. הרבה מאוד אנשים אוהבים את יוון כי המחירים זולים, הקלאבים מתאימים לילדים ולמעשה, לכל המשפחה, האוכל טוב, יש טברנות נהדרות, וכמובן, הטיסה היא קצרה ונוחה. יוון מביאה איתה המון יתרונות, אך גם לא מעט אלמנטים שלא הרבה אנשים מכירים.

אז זהו, שיוון היא לא רק בטן גב, אלכוהול בבריכה ובשר עם יוגורט, יש בה הרבה יותר מזה – כולל מקומות מרהיבים בהם אפשר לבצע טיולי ג’יפים. כאשר מבררים לגבי יוון ההררית טיול טוב, מגלים את הרי הזאגוריה. בהרי הזאגוריה ניתן למצוא איזה טבעי מרשים, שכולל חופים, יערות, הרים, עמקים ובאופן כללי – טבע יוצא דופן.

אזור הרי הזאגוריה מתאים מאוד לטיולי ג’יפים מכיוון שיש הרבה מאוד מסלולים שכוללים לא מעט אטרקציות. באזור יש המון כפרים מקומיים שנראה שהזמן עצר בהם מלכת. אנשים פשוטים שחיים כאילו הם נמצאים בתחילת המאה הקודמת, שאוהבים מאוד לארח ומייצרים אוכל שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר – גם לא באתונה.

אקסטרים ולנוח

היופי יוצא הדופן של הרי הזאגוריה הוא ההיילייט של טיול ג’יפים בצפון יוון וסביבתו. הטיול מתאים להרבה מאוד אנשים, שרוצים לחוות טיול ג’יפים משגע, אך לא לנסוע למקומות רחוקים מדי דוגמת קירגיסטאן וארמניה שנמצאות על דרך המשי. אפשר להרגיש רחוק, אך לנסוע קרוב, ובזול.

טיול ג’יפים ביוון יכול להיות מגוון מאוד ולאחר שמסיימים את החלק האקסטרימי, שיכול לכלול גם סנפלינג, טרקים רגליים וקיאקים, אפשר לעצור בקלאב ולקבל את החלק השני של יוון, זה שכולם מכירים, עם הבריכות, הים והאוכל הטוב. אם מסתכלים על המגוון הכללי, יוון היא המקום האידיאלי לטיולים לכל המשפחה והיא עדיפה על מקומות שמנסים להתחרות בה.

אוהבים טבע, נופים מקסימים וגם אותנטיות האופייניות למספר מקומות בודדים על הגלובוס? חברת ג’פ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים, לרבות יוון ההררית, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה.


שולח את הטופס

נא להמתין ולא לצאת מהדף

לקבלת עדכונים על הטיולים