תכנון מסלול: דוגמה לטיול ג’יפים מרהיב בגיאורגיה

24/06/2018
מאמרים

אם יש לכם רצון לחוות את גיאורגיה דרך השטח תוך כדי שליטה עצמית במיומנויות הנהיגה שבג’יפ, לפגוש מקרוב את הנופים, מקורות המים והתרבות הכפרית שמחוץ לטביליסי התיירותית, לנשום את האתגר והאקסטרים, לגוון את הדרך שבה אתם מטיילים ולנשום אוויר הרים צלול כיין – טיול ג’יפים בגרוזיה לאזור חבל היין המופלא הוא בדיוק כל מה שדרוש לכם!

מארץ היין אל חבל הרי הקווקז

טיול ג’יפים בגרוזיה 5 ימים של גן עדן קסום בעל תרבות עשירה, עתיקה ומיוחדת, הכוללת אתרים מסקרנים, מטבח עמוס טעמים ואוכלוסייה חמה ומחבקת. כבר מן היום השני עולים לג’יפ וקדימה, אל “קאחתי”, חבל היין המפורסם שמשופע גפנים ויקבים ונמשך עד לגבול המדיני עם אזרבייג’ן. שטח עפר טבעי יוביל אותנו הישר אל מערכת מערות מופלאה וכפרים אותנטיים בהם נטעם את ה”צורצחלה” – הממתק הלאומי, את שלל הגבינות הלחמים וכמובן את הצצה – המשקה המסורתי. הטיול נפרש על פני תצפיות ומרחבי נוף עוצרי נשימה ומעמיק ככל שעוברים הימים את המפגש התרבותי: ביקור בחוות גידול יין, טיפוס אתגרי סוער אל פסגת הרי הקווקז, היכרות עם מבצר עתיק יומין, כנסייה מפורסמת עם מורדות מהירים שיאתגרו את שליטתכם בג’יפ ושכשוך במעיינות נסתרים, לרבות מעיין הסודה המיוחד שבדרך.

היום האחרון במסע מסתיים בירידה מהרי הקווקז, כאשר הפעם מיומנותכם עם הג’יפ תהיה מושלמת כשל נהג ותיק בשטח. נקנח במפגש עם הבירה הגיאורגית הקדומה “מצ’חטה” הנחשבת לקדושה ביותר בתרבות הגיאורגית וממנה בדהירה חווייתית לאורך חבלי הנוף, עד לטיביליסי בה תבקרו בבית הכנסת העתיק ושווקי העיר המיוחדים, תוך שאתם מנסים להימנע מהעובדה שנקודה זו, היא גם נקודת הסיום של המסע.

רוצים לצאת של כמה ימים לגיאורגיה המקסימה? תוהים מה ניתן לעשות בחמישה ימים ואיך הופכים טיול קצר יחסית שכזה לטיול שכולו חוויה מהסרטים? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, לרבות גיאורגיה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.

חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!