לצאת מזרחה

24/06/2018
מאמרים

המציאות של ישראל במזרח התיכון היא אינה פשוטה, ומעבר לסכנות ולמתיחות התמידית, הישראלים פשוט מפסידים גם מקומות רבים בהם אפשר לבקר ולטייל. אפשר רק לתאר את האפשרויות הבלתי נגמרות אם היינו יכולים לטייל אצל כל השכנות שלנו, וכמובן שהמחירים היו די מגוחכים. עם זאת, דווקא השכנה שלנו ממזרח, ירדן, היא יעד נהדר לטיול נגיש ומעניין. יעד שמתאים לטייל בו כמעט בכל עונה.

המעבר לירדן הוא מאוד פשוט, אך חשוב לבצע אותו עם מדריך מתאים שיידע לקחת אותנו למקומות הנכונים והבטוחים. רק לפני מספר שנים יצאו אלפי ישראלים לירדן על מנת לראות את נבחרת אורוגוואי משחקת מול הירדנים במוקדמות גביע העולם. אותו טיול מתוקשר חשף את הקהל הישראלי הרחב לאפשרות לצאת לטיולים לירדן באופן כללי, לטיולי ג’יפים בפרט.

טיול ג’יפים בירדן מתחיל בדרך כלל במעבר ערבה ועד לפטרה. בטיול עוברים גם בוואדי רם ובדיונות הזהובות והאדומות במקום. ממשיכים לארץ הקשתות “ראס אל נאקב” ואל ואדי מוסא, ומשם לעיר הנבטית פטרה. בעיר אפשר לבקר בשווקים המקומיים ולאכול אוכל מקומי שפשוט אי אפשר למצוא בארץ.

שילוב מרשים

המסע לירדן משלב בין מלונות יוקרתיים ואיכותיים, אוכל טוב וטיול במקומות נידחים ומדבריים מאוד. השילוב הזה יוצר פולקלור מעניין שמושך הרבה מאוד אנשים. התיירים היוצאים לירדן מחפשים חוויה שהיא אחרת במדינה שאנשים רבים קצת נזהרים להגיע אליה. המציאות היא שהתיירות הירדנית פורחת וטיולים הג’יפים האלה נמצאים בחזית של הפרסום התיירותי במדינה.

כאשר מבררים לגבי טיולי ג’יפים לירדן חשוב מאוד לקחת מדריך מקצועי שמכיר את האזור, טייל בו לא פעמים וכזה שייתן ערך מוסף מבחינת מקומות שאסור לפספס ומבחינת אופן ההדרכה שלו. הטיול הוא מאתגר מאוד, אך העובדה שהוא משלב מלונות איכותיים ומפנקים מפצה על המאמץ.

טיול בירדן נשמע לכם חוויה מסוג אחר? רוצים להתנסות בו ומחפשים כתובת מקצועית שתוכל להוציא זאת לפועל עבורכם? חברת ג’פ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.

חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!