מסע אופנועי שלג מוטרף בחו”ל

24/06/2018
מאמרים

דמיינו נוף פראי מושלג בעל פסגות קפואות, עצים מקושטים בפתיתי שלג ומרחבים לבנים-לבנים… ועכשיו דמיינו איך אתם דוהרים קדימה וצולחים את הנוף המהפנט על אופנוע השלג העוצמתי שלכם, תוך שאתם מתמלאים בשיאים חדשים של אדרנלין ומתמכרים לחוויית השטח המושלמת.

הרפתקה חדשה מחכה לכם מעבר לשערי נתב”ג

אמנם ישראל לא התברכה במשקעים שמאפשרים חוויה של טיול אופנועי שלג, אבל רומניה וגיאורגיה המדהימות בהחלט כן! זוהי הזדמנות פז לטייל ברכסים האירופאים המושלגים בדרך מיוחדת, לפגוש תרבויות חדשות, מטעמים מופלאים, אתרי טבע מפתיעים והכל סביב חוויית השלגים בדרך ספורטיבית אתגרית ומהנה.

ארבעה-חמישה ימים של אקסטרים

אין צורך להיות מומחים או בעלי ניסיון כדי לרכוב על אופנועי שלג וכל שתידרשו להביא הוא ביגוד חם, רישיון נהיגה בינלאומי ורישיון נהיגה שראלי. אחרי אימון קצר בשטח ההשכרה כבר תהיו מוכנים לצאת לדרך, כאשר כל זוג מתמקם באופנוע משלו וניתן לבצע החלפות במהלך העצירות בשטח. הטיול כולו מנוהל על ידי מדריך רכיבה מקצועי, משלב קטעי מעבר מהירים ותמרונים קלים, העברת משקלים המון יופי פראי ואקסטרים ובהתאם למיומנות הקבוצה הגוברת מיום ליום ניתן לשלב אתגרי נסיעה ברמה גבוהה יותר ויותר…

הרכיבה על אופנוע שלג, מאפשרת הגעה למקומות חדשים שלא הייתם מגיעים אליהם בשום דרך אחרת. תוכלו לבחור בין רכס הקרפטים המהפנט העטוף במלונות כפריים, בקתות עץ אירופאיות אותנטיות, יערות ירוקי-עד, טירת הרוזן מטרנסילווניה (דרקולה המפורסם), מנזרים עתיקים, עיירות קסומות, מאכלים חדשים, פאבים ומתחמי בילוי ברומניה המרתקת. או במפגש עם חבלי הקווקז העטופים במטעמים מופלאים, חיי לילה, מתחמי ספא, מדרונות תלולים, תצפיות חלומיות, כנסיות, היסטוריה מפוארת והכנסת אורחים מדהימה בגיאורגיה האהובה.

רוצים לצאת לטיול אקסטרימי במיוחד? טיול שכולל גם נופים עוצרי נשימה וחוויה במקום אותנטי וקצת שונה, ממה שאנו מכירים ביום יום? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים על שלל המסעות, צרו קשר כאן.

חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!