טיול מיוחד ליעד מיוחד

24/06/2018
מאמרים

ימי הקיץ במשפחה גדולה הם מאוד מאתגרים, במיוחד כאשר רוצים לבחור את החופשה המושלמת שתתאים לכולם. לעיתים יש רצונות שונים של ההורים והילדים ובסופו של דבר, צריך למצוא טיול מגוון שיתאים לכולם. כולם רוצים ליהנות ולשם כך צריך לבחור יעד שהוא מעט יוצא דופן ולא כזה שהיינו כבר היו בו.

עם השנים, יותר ויותר יעדים נפתחים עבור התייר הישראלי שיכול להגיע כיום לכל נקודה על הגלובוס. בחירה מעניינת מאוד לטיול משפחתי היא טיול ג’יפים לקירגיסטאן אשר מעניק חוויה שהיא קצת מהכול. קירגיסטאן היא מדינה שמעניקה לא מעט למבקרים בה, ומציעה אטרקציות לכל אחד מבני המשפחה, בכל גיל. טיול ג’יפים לקירגיסטן מעניק למשפחה גם נופים מהממים, גם חוויות קולינריות, וגם מסלולים בדרגות קושי שונות לבחירת המשפחה.

טיולי ג’יפים לקירגיסטאן הוא טרנד מעניין מאוד שכן הוא כולל נגיעה בדרך המשי המפורסמת. בדרך המשי פוגשים תרבות ישנה שכמעט ונעלמה מהעולם. לעיתים יש תחושה שהזמן עצר מלכת בחלק מהמקומות, אך זה לא משפיע על הקסם, שבהחלט עדיין קיים.

מתאים לכל אחד

בתהליך הבירור לטיול ג’יפים בקיגריסטאן מגלים כי יש כמה מסלולים וכל אחד יכול לבחור את האופציה המועדפת עליו. יש אופציה לטיול רגוע יותר, שכולל מנוחה וקולינריה איכותית. מנגד, אפשר לבחור בטיול הרפתקני יותר, אליו ניתן להוסיף ספורט אקסטרים והליכה רגלית.

במהלך הטיול עוברים בהרי טיין שאן בדרך לאגם הנעלם המפורסם. מטפסים למעברי הרים גבוהים, שם נחשפים לתרבות מאוד יוצאת דופן. הטבע במקום הוא יחסית בתולי, כמו גם במעבר איסיק קול הקרוב לסין. החוויות במקום הן מקוריות ואותנטיות, ונאמנות מאוד לדרך המשי של פעם. הטיול מתאים כאמור לכל המשפחה וכל אחד יכול למצוא בו את האלמנטים שהוא אוהב וליהנות מחוויה חד פעמית, שתספק שתחזור על עצמה בעתיד.

רוצים לצאת לטיול עם הילדים הבוגרים שלכם ומחפשים יעד קצת אחר לבלות בו זמן איכות משותף? חברת ג’פ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.

חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!