טיול ג'יפים

קבלו אות(יות) ירוק(ות) לטיול ג’יפים בחו”ל

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
Jeep Tour

Jeep Tour

טיול שיש בו יותר מיתרון אחד. לפעמים, בחיפושינו אחרי איזה טיול אנו נתקלים במודעה שכזו , לומר :  בואו איתנו לטיול ג’יפים.. אך ‘אנו’ המטיילים שמבקשים לחוות טיול נחמד , שמעולם לא נהגנו ברכב כזה גדול ובוודאי  שלא לא לקחנו חלק בטיול אקסטרים או בטיול ג’יפים לגיאורגיה. נראה כבר ממבט ראשון  הדבר , לא בא בחשבון . לכך מתווסף החוסר ודאות בנהיגה בארץ זרה שאת חוקיה ודרכיה  לא ממש  ידועים אנו . הדבר, מתקבל משנה תוקף שלא להיכנס לכל זה בשל חוסר הניסיון והמידע שזקוק המטייל .   זאת במחשבה ראשונה . אך אם ננסה להבין למה אנו מכוונים בטיול ג’יפים לחו”ל , הדברים יראו באור אחר לגמרי. ננסה כאן לפרט אחד לאחד והצביע על יתרונות של טיול 4 על 4 מסוג זה ומהו הרווח לצאת ולחוות טיול בג’יפים לחו”ל שכזה למרות מה שנאמר בראשית הכתבה.

אכן,  זהו טיול מאורגן עם צוות של מדריכים ונותני שרות וכמובן  מטיילים השותפים למסע השטח הזה  , אך למעשה את או אתה המטיילים , נמצאים בג’יפ אחד המקנה לכם הרגשה של פרטיות ,  והכבודה שהבאתם לטיול נמצא בנגישות מידית. בטיול ג’יפים בחו”ל אין צורך לחשב מתי אפשר לבקש את האחראיים לפתוח את תא המטען של האוטובוס ולאפשר גישה לדברים שרצינו  . הג’יפ יכול להכיל עד 4 אנשים בוגרים על מזוודותיהם ועוד יישאר מקום לעוד ציוד .בטיול ג’יפים למונטנגרו או בטיול ג’יפים ליוון ההררית יש מטיילים שבאים עם כמה מבני המשפחה או חברים כשלכל אחד יש נטיות והרגלי טיול שונים ומגוונים . בקבוצה כזו נהוג לעשות תאום ציפיות בין חברי הקבוצה לבין מנהל הטיול. למנהל הטיול שברוב המקרים הוא גם המדריך ניסיון רב בכל התחומים שרלוונטיים , היכול לפשר בין הרצונות המגוונים שיש לקבוצה , להביא את הטיילים אל היעדים השונים בבטחה ובמהירות ללא הפסד זמן יקר . בג’יפ תור איננו מותרים על מפגש קבוצה  עוד בטרם יציאה לטיול גיפים . יש להדגיש שמפגש קבוצה לפי הבנתנו  הינו חלק חשוב להצלחת הטיול . גודל הקבוצה מתאים לקבוצות של עד 6 ג’יפים ובהתאם לכך גם מספר החברים בקבוצה . זהו יתרון גדול בניצול אופטימאלי של הזמן  ובכך לאפשר יותר זמן להנות מהאתרים המתוכננים :   ישנם מטיילים שמגיעים לטייל איתנו לטיול ג’יפים בקירגיסטן  (נכון לעכשיו אנו יוצאים ל 12 מדינות  ברחבי העולם דוגמת טיולי ג’יפים במרוקו, טיולי ג’יפים בירדן טיולי ג’יפים בארמניה והיד עוד נטויה ) שם השפה וכתב המנהגים , אינם מוכרים  . בכל האתרים , גם המרוחקים שבהם אין מגיעים תיירים אנו מלווים במדריכים מקומיים  המכירים ויודעים לתקשר ולפתור בעיות או משאלות שלכם . בנוסף מנהל הטיול הינו גם, מדריך נהיגת שטח ומומחה בהובלת קבוצות. בעזרתו תלמדו לנהוג בקלות את הג’יפ ולהבין לעומק את רזי טיול השטח . (זהו המחויבות שלנו כחלק מהשרות שאנו מעניקים למטיילים) . בהכרות שלנו עם מטיילים מצאנו שישנם מטיילים שאינם אוהבים לנהוג בכלל ונהיגת שטח בפרט . לעומתם , ישנם מבין המצטרפים לחוויות הטיול כאלה  שלא יכולים לעזוב את ההגה אפילו לרגע . לכן, טבעי  שהדברים מסתדרים , כך שבסופו של דבר מתחוללת  חגיגה של  הבנה  ותמיכה בין החברים למסע השטח .

דבר מעניין וגם מפתיע הינו המחיר עבור טיול שכזה לדוגמא טיול ג’יפים ברומניה . בהשוואה לטיולים רגילים (הכוונה לאוטובוסים בעיקר ) התמורה המתקבלת עבור כספכם הינה הוגנת ואף יותר.

נתן למצוא עוד יתרונות נוספים בשיטת הטיולים שלנו  , אחד מהם  הינה הדינמיקה החברתית בין חברי הקבוצה . לטיולים האלה מגיעים אנשים שקצו בטיולי האוטובוס שמספר המשתתפים יכול להגיע ליותר מארבעים  .

המטיילים שמטיילים בטיולי ג’יפים בחו”ל,  הינם אנשים המבינים עניין והיכולים להוות חברים במשך הימים של המסע ואף לאחר סיום הטיול . (ישנם כאלה שמתחברים ובאים לטיולי ג’יפים נוספים שלנו וזו עבורנו ההצלחה האולטימטיבית – לא צריכים מכתבי תודה). יתרון נוסף שהינו בולט במיוחד הינו ללא ספק פתרונות לבעיות בלתי צפויות . לא נרחיב אך אפשר לומר שהניסיון הרב שהצטבר לאורך שנות הפעילות במדינות בהן אנו פועלים נוצרה רשת ביטחון שמאפשרת פתרונות לכל הבעיות שיכולות להיווצר במסע זה שהצטרפתם .

לסיכום ניתן לומר בודאות , שמי מכם שיבחר בטיול ג’יפים עם חברת ג’יפ תור ולא משנה אם זה יהיה ביעד קרוב כמו טיול ג’יפים בירדן , טיול ג’יפים בקפריסין או ביעד חדש כמו טיול ג’יפים באלבניה יחווה חוויה שבסופה  יתגעגע לחזור אליה בארץ אחרת בשנה שלאחריה .

צרו קשר עוד היום בטלפון 0544-303010.

כותב המאמר : יוכי משל מורה דרך ומדריך טיולי ג’יפים מוסמך

מאמרים נוספים

לקבלת עדכונים על הטיולים