מציג את כל 3 התוצאותטיולי ג’יפים לשומרי מסורת

אף מטייל אינו אמור לחוש במגבלות בשל אמונותיו ומנהגיו, בעיקר כאשר הטיול נמשך על פני יומיים ומעלה, בארץ או בחו”ל. לכן, כל מה שביצוע טיול לשומרי מסורת זקוק לו הוא פשט תכנון מוצלח! עם ג’יפ תור תוכלו לצאת למגוון יעדים מדהימים ואידיאליים לנסיעה בג’יפ, שמתאימים לאנשים שרוצים לחוות, לספוג תרבויות, ליהנות מהאתגר שבדרך וכמובן – כל זאת מבלי להסתבך עם תנאי ההלכות ושמירת המצוות.

חושבים עבורכם על הכול

כל חברת טיולי ג’יפים המוציאה מטעמה טיולים לשומרי מסורת, אמורה לבצע את כלל הסידורים מראש: ארוחות כשרות, זמני נסיעה מחוץ לטווח השבת או החג, ביקור באתרים היסטוריים מיוחדים ברוח היהדות או מפגש עם מקומות קדושים כמו מסע אל פטרה הירדנית וביקור בקברו של אהרון הכהן. הטיולים בג’יפ מאפשרים הצצה אל מרחבי טבע, נוף ותרבויות כפי שלא ניתן לפגוש במסגרת הטיול השגרתי, דבר שיבטיח לכם חוויה בלתי נשכחת.

הגליל והמדבר המרהיבים שלנו טומנים בחובם המון סודות מקראיים ומורשת יהודית מפוארת. במרחק של שעתיים-שלוש ממרכז הארץ, תזכו לטיול המשלב בין המסורת המיוחדת לבין טיול אקסטרים סוער וייחודי. באפשרותכם לבחור גם ביעדים חלומיים להרפתקה בחו”ל במקומות כמו קירגיסטן, רומניה, גיאורגיה, ירדן, מרוקו ועוד – מדריך מקצועי ילווה אתכם לאורך כל ימי הטיול, כאשר הוא חמוש בערכת תיקון פנצ’רים וערכת עזרה ראשונה, היכרות מושלמת עם המסלול שתערו ותנאי הדרך וכן מצויד כל העת בהסברים וסיפורי מקום עליהם תשמעו בג’יפ שלכם, דרך מכשיר הקשר שתקבלו עם תחילת המסע. טיולים מאורגנים לשומרי מסורת יכולים להיות דרך נפלאה לטיול משפחתי או קבוצתי ואף מתאים לחברות וארגונים המעוניינים לשמור על רמת מוטיבציה גבוהה ולהקנות לעובדיהם חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת.

אתם שומרי מסורת ומחפשים מסגרת מתאימה לצאת איתה לטיול ביעד מיוחד? רוצים לצאת לחופשה מאתגרת, המתאימה, בין היתר, גם לשומרי מסורת? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.


חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!