מציג 1–16 מתוך 49 תוצאותטיול בחו”ל רק לכם ולג’יפ

מה אתם מעדיפים – מסע מיוחד אל נבכי התרבות הארמנית העתיקה? נופים ואגמים קפואים מהפנטים ברכסים של מונטנגרו? מפגש עם הטירות העתיקות ביותר ברומניה? דייט עם הקולינריה המשגעת של גיאורגיה? אולי מסע אל כפרי הדייג היווניים, או אל תוך הפרא הקירגיזי? איך נשמעים לכם מרחבי הסהרה או פטרה העתיקה?

בטוח שאם יכולתם, הייתם מבקרים בכל היעדים הללו בהקדם האפשרי. ישנם אנשים המטיילים בעולם ללא הפסקה, חוצים גבולות ומגיעים אל יעדים נידחים, חווים תרבויות שונות, מסיירים בשווקים האותנטיים וטועמים מאכלים מיוחדים מכל הבא ליד. אך ההבדל העצום בינם לבינכם קשור דווקא לא רק לאופן שבו אתם עומדים לטייל, אלא בעיקר למקומות המדויקים אליהם אתם עומדים להגיע.

לראות יותר, ליהנות יותר

טיול ג’יפים בחו”ל מאפשר לזוגות, המשפחות והקבוצות המטיילות הרבה יותר מהנאה נטו. מדובר בחבילה המאפשרת לחוות את המקומות המרוחקים, הפסטורליים ועתירי הנוף שאף תייר אחר לא יוכל לחצות ברגל. אלה הם המקומות שניתן לראות ולפגוש רק דרך הג’יפ תוך שילוב בין נופים מרהיבים ביופיים לבין מפגש עם הכפרים הנידחים והקטנים שלרוב מרכיבים את אופייה ותרבותה האמיתיים של המדינה בה אתם מטיילים.

אתגרים חדשים ומעניינים מידי יום

הטיול מתקיים למשך מספר ימים, בהתאם למסלול המתוכנן לאותה המדינה. תוך כדי התקדמות הימים והשעות בדרכים כבר תוכלו לחוש במיומנותכם המוגברת עם הג’יפ, לבצע קטעי עבירות ברמה גבוהה יותר ולצפות לאתגרי שטח מעניינים, כך שכל שלב בטיול ישאיר אתכם מרותקים ונהנים. ג’יפ תור – החברה המאפשרת את הטיולים במגוון יעדים נבחרים, שומרת על רף גבוה מאוד בכל הנוגע הן למסלול הטיול במדינות השונות והן לגבי מקצועיות המדריכים המלווים אתכם באופן צמוד.

רוצים לצאת לנופש קצת אחר? מחפשים אתגר, עניין וגם נופים מרהיבים? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים על הטיולים השונים, על המחירים ועל כל מה שחשוב לדעת לפני שמזמינים, צרו קשר כאן.


חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!