מציג את כל 6 התוצאותהדור הבא של טיולי הג’יפים – טיול באמצעות GPS בלבד

כמה קל ונוח כשמדריך הטיולים עושה עבורכם את המסלול, מבצע את כל האטרקציות, בודק היטב את מקום הלינה ופשוט חוסך לכם את כל הפרוצדורה המתישה של איסוף חומרים ומידע עצמאיים לפני שיוצאים לדרך. הכירו את הדרך החדשנית ביותר לטייל כיום בחו”ל – טיול GPS המאפשר עצמאות מוחלטת בשטח, בשילוב הידע והניסיון הרבים של חברת הטיולים. כעת כל שנשאר הוא להיכנס לג’יפ ולהניע…

איך זה עובד?

טיולים הנערכים באמצעות GPS, מאפשרים טיול נטול דאגות שבו מכשיר הניווט המשוכלל מלווה אתכם לאורך כל הדרך, מסביר היכן אתם נמצאים, מה מייחד את המקום ומהן האטרקציות המומלצות על הדרך שלכם כך שלא תפספסו כלום. אתם בוחרים ביעד הרצוי מבין מגוון אפשרויות ולאחר מכן מקבלים את המכשיר כאשר כל המידע והמסלולים כבר נמצאים בו באופן אוטומטי. כמובן שקיים גם גיבוי למקרה חירום, אם נתקעתם חלילה בדרך. אך המטרה היא לאפשר לכם טיול עצמאי בשטח, ללא קבוצה מאורגנת וללא מדריך להשתרך אחריו.

דמיינו לכם את הרי הקווקז המושלגים ודרך המשי הגיאורגית, כאשר אתם לא תלויים בשום גורם חיצוני. הטבע הפראי שמקיף את הכפרים הקטנים והמומלצים מאוד לעצירה והאותנטיות שנשתמרה לאורך שנים רבות. או את הנסיעה האתגרית שבמורדות ובעליות של הרי הקרפטים ברומניה, שם ינווט אתכם ה-GPS  אל הטירות המרהיבות, היערות ובקתות הלינה המשגעות. האפשרות לטיול באמצעות נווטן GPS למעשה מעלה את חוויית טיולי השטח מדרגה ומאפשרת דרך חדשה ומשודרגת לטיול, שמסתמכת בפועל על כל הידע שנצבר בתחום טיולי הג’יפים מעבר לים עד היום. אתם מוזמנים להרפתקה נדירה ומיוחדת, בה אתם אדונים לעצמכם וכל הטבע הפראי מסביב רק מחכה לכם.

רוצים לצאת לחופשה מסוג אחר? נסיעה בג’יפים, ביקור באתרים מיוחדים ומפגש עם נופים מרשימים בהחלט עושה לכם את זה? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.


חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!