מציג את כל 2 התוצאותחוויה בהילוך גבוה

אם העובדים בחברה שלכם זקוקים לגיבוש, לאתגרים חדשים ולכיבוש יעדים בדרך חווייתית, אולי כדאי שתשקלו את אחד מטיולי התמריץ המדהימים שמוצעים כעת לבילוי במקומות שונים בחו”ל?

המטרה: אטרקציות בלי סוף

חברות רבות הפנימו שהעובדים שלהם זקוקים ל”יציאה מהקופסה”. לא, לא רק יציאה לשם המפלט החוצה מכותלי החברה עצמה, אלא לגירוי יצירתי ומקורי, משהו שיעניק להם השראה חדשה וישאיר אותם “בעניינים”, יגביר את נאמנותם למקום וישפר משמעותית את המוטיבציה שלהם. כן, בוודאי שזה גם אמור להיות צ’ופר נפלא שצריך לגרום לכל מי שלא עובד אצלכם לקנא עד מוות והבונוס? הוא מגבש כשם שאף דרך אחרת לא תצליח במלאכה.

טיולי גיבוש ותמריץ בארץ

לשם כך הוקם סוג הטיולים המכונה – טיול אינסנטיב. מדובר בטיולים בהתאמה אישית מלאה לחברות ולקבוצות, המופקים לפי הצורך והרצונות של המשתתפים עצמם. זוהי דרך נפלאה לתגמל את העובדים ולעודד מצדם מעורבות גבוהה על מנת להגדיל הכנסות, לאחד בין המחלקות השונות ולעודד עבודת צוות. התזמון לנסיעה לטיול יכול להשתנות בהתאם לתקופה או העונה.

בלב נופים יפים ומקומות מיוחדים, העובדים שלכם יבצעו מסע שטח על גבי ג’יפ ויקיימו סדנאות שטח הכוללות הפעלות גיבוש ודינמיקה קבוצתית, פיתוח מנהיגות ומשימות אתגר שונות, כאשר ההפקה כוללת את כל מהלך הטיול – עד לפרטים הקטנים: האוטובוסים להגעה, המדריכים, הלינה, הארוחות וכמובן משימות הדרך והיעדים בהם מבקרת הקבוצה באמצעות הג’יפ.

טיול חברה לחו”ל?

אפשרות נוספת היא לקיים טיול תמריץ מדליק שכזה גם בחו”ל, כאשר ניתן לבצע זאת בג’יפים או באמצעות אופנועי שלג ובכך להעצים עוד יותר את חוויית האקסטרים. דמיינו לכם פריסות שטח בנופים פראיים ועוצרי נשימה, משימות משעשעות ואתגרים מפתיעים שהעובדים בהחלט יעריכו.

מחפשים פעילות קצת אחרת לעובדים שלכם? פעילות תמריצית ומאתגרת שתוסיף עניין ובעיקר תאפשר להם לחוות חוויות נפלאות מחוץ לכותלי המשרד? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, לרבות טיולי תמריץ, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.


חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!