מציג את כל 2 התוצאותשימו גז: טיולי שטח בארץ ובחו”ל בהילוך גבוה

רוצים להרגיש את עוצמת המנוע של הג’יפ? להוכיח שאתם נוהגים על אופנוע השלג כמו מקצוענים אמיתיים? לנווט בזריזות בין עצי החורש או בעלייה המסולעת כל הדרך לפסגה? טיולי אקסטרים מרהיבים מאת חברת הטיולים המעולה, יספקו לכם בדיוק את מה שהנפש שלכם צריכה ויעשירו את החוויה שלכם בעוד שלל נושאי עניין ואטרקציות מגוונים ביותר.

זהירות, זה ממכר

כבר יותר משני עשורים שטיולי השטח בישראל נחשבים לדרך מומלצת ומהנה ביותר לטייל, כאשר מהחוויה נהנים משתתפים מכל הגילאים, החולקים יחד הרפתקה משותפת בתוך השטח תוך כדי נסיעה מהירה ורצופה, עוברים בנתיבי בוץ ומים, עוצרים לאכול ולשתות בתוך תמונות נוף חלומיות והכל – תוך הדרכה, הסברים ומיומנויות מקצועיות ביותר על הכלי. בשנים האחרונות הצטרפה גם האפשרות לקיום טיול אקסטרים בחול, כאשר ניתן כעת לבחור ביעד ספיציפי מבין תפריט שלם של יעדים, כאשר בחלקם ניתן אף להתלבט בין ג’יפ או אופנוע שלג עמו תטיילו במרחבים המושלגים הנפלאים של רומניה או הרי הקווקז שבחבל הגיאורגי. מטרת החברה היא לספק לכם טיול המשלב בין עניין, נופים, תרבויות וטבע, לבין נהיגת אקסטרים מהירה בלב הפרא שמשמרת את הקצב הגבוה של הטיול ואת האדרנלין שמתפשט בגוף.

כיצד לבחור חברת טיולים מומלצת?

חברת טיולי השטח הנבחרת חייבת להיות בעלת מגוון אפשרויות ליעדים ומסלולים, על מנת להתאים באופן המיטבי כל טיול אקסטרים אל קבוצת המשתתפים כולה. בנוסף, חשוב לבדוק את מקצועיותה ומומחיותה של החברה בתנאי השטח גם בארץ וגם בחו”ל, לוודא שהיא פועלת בהתאם לתקנות הבטיחות המדיניים ומשתמשת בציוד תקין וללא בלאי. אתם מוכנים? חממו את המנועים – הטיול המדהים שלכם עומד לצאת לדרך!

אוהבים אקסטרים? מחפשים מסגרת שמציעה טיולים מרהיבים ומאתגרים שמשלבים גם לא מעט אקסטרים? טיולים המתאימים בין היתר גם למשפחות עם ילדים ולחובבי הטבע והנופים? חברת ג’יפ תור, המתמחה בטיולי שטח ביעדים שונים בעולם, בדגש על טיולי אקסטרים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מגוון הטיולים, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר כאן.


חיפוש טיול

מצא את טיול החלומות היום!

שולח את הטופס

נא להמתין ולא לצאת מהדף

לקבלת עדכונים על הטיולים