המדריכים שלנו

מנהל ומקים החברה הוא איש שטח ולוגיסטיקה ותיק בוגר יחידה קרבית בעל תואר בתחום המיפוי והגיאוגרפיה אשר עוסק בענף כבר למעלה משלושים שנה, אבנר בוגר מכון ויינגיט בעל תעודת הדרכת טיולים עם תו תקן של משרד החינוך עוסק גם בהדרכת ניווט ונהיגת שטח.אבנר הינו גם המדריך הראשי בחברה מכיר ומדריך את כל יעדי החברה , ועוסק בפיתוח יעדים ומוצרים חדשים.

אבנר זינגר

מנכ״ל ומקים החברה

מנהל האתר, אחראי שיווק ופרסום ושירות לקוחות בוגר קורס מדריכי טיולים של וינגייט, מדריך קבוצות ביוון, גיאורגיה ומונטנגרו

דור זינגר

מנהל שיווק ופרסום ושירות​

יוכי הינו מדריך בעל ותק של שנים רבות בתחום הדרכת טיולים בארץ של ילדים, נוער וכן אנשים בגיל השלישי. תחומי ההתמחות של יוכי הנם סיפורי העליות הראשונות. במיוחד תרומתן של המשפחות הללו ביישוב הארץ והחיים בה. יוכי מדריך גם במוזיאון החאן שהינו אחד המוזיאונים היותר חוויתיים והכוללים מלבד מיצגים ייחודיים גם שחקנים ואמצעי המחשה מתוחכמים.

יוכי משל

מדריך

בוגרת קורס מדריכי טיולים בחברה הגאוגרפית, בעלת ידע רחב והובלת טיולים במונטנגרו, ארמניה, צפון יוון, אתיופיה ומרוקו. השילוב של הטיול במרחבים ומפגשים תרבותיים בלתי אמצעיים מרגש אותי מאוד. בטיולים אני שוזרת הרבה מהיכולות שלי (רוקדת, מצלמת, מדריכת יוגה, מיומנת במלאכות יד). חובבת חוויות, חייכנית גדולה, ובעיקר אוהבת אנשים.

מיה ברנפלד

מדריכה

מדריכת טיולים בוגרת קורס מדריכי טיולים של החברה הגיאוגראפית, מדריכת טיולי ג’יפים משפחתיים ומסעות לנשים. בשנים האחרונות מובילה מסעות בקירגיזסטאן, יעד שהפך לה למקור השראה והתבוננות לאור הייחודית התרבותית של עמי הנוודים

מלי זנזורי

מדריכה

בן 36 מתל אביב אני מאמין שכשאתה אתה מראה לבן אדם מקום חדש אתה מראה לו גם משהו חדש על עצמו. כל טיול הוא מסע אישי וקבוצתי שבו הדרך היא מרכז החוויה. בוגר קורס מדריכי הטיולים של החברה הגאוגרפית.

עמית שמעוני

מדריך

יליד הארץ, חובב שטח וגיפים מעל 20 שנים. בעבר מדריך בכיר בחברת שבילים, מוציא טיולים בכול הרמות בארץ ובחו”ל.

אבי כהן

מדריך

אני מאמין בחשיפת הלקוחות לאורחות חייהם של הרומנים, למנהגים ולתרבות המקומית והאותנטית. מדריך שנים רבות, בעל ניסיון רב, דובר רומנית רהוטה שפת אם. מתמחה ברומניה בפרט.

אלדד זינגר

מדריך

מנהלת המשרד בגיאורגיה ומרכזת הדרכה.

ננה

מדריכה

מנהל אופרציה ומרכז הדרכה ברומניה

ולנטין

מדריך

מנהל המשרד ומרכז הדרכה ביוון.

טוליס

מדריך

מדריך טיולים בעל ניסיון רב שנים בקפריסין , מדריך ומוביל טיולי ג’יפים לקפריסין בחברת ג’יפ תור

רענן ברנובר

מדריך

בוגר קורס מורי דרך וקורס מוסמך שטח בוינגייט וכן, קורס העצמה. בעל נסיון עשיר בהובלת טיולי ג'יפים וטיולים רגליים. מאמין בשילוב טבע, ידע והתנהגות המשולבים בהדרכותיי.

דניאל כוכב

מדריך

מנהל אופרציה ומרכז הדרכה בקירגיסטן.

אלבן

מדריך

מנהל המשרד ומרכז הדרכה במונטנגרו.

ניקו

מדריך

לקבלת עדכונים על הטיולים